Fosta jucătoare de tenis Ana Ivanovici din Serbia a anunţat, vineri, pe reţelele de socializare, că a născut al doilea băiat.
"Băiatul nostru are un frăţior", a scris pe Twitter soţia fotbalistul german Bastian Schweinsteiger, fost jucător la Bayern Munchen şi Manchester United, acum la Chicago Fire, scrie news.ro.
Citește și: Florin Călinescu o nimicește pe Viorica Dăncilă! Doamna Dăncilă nu are faţă de un echipament sofisticat
Ivanovici, 31 de ani, câştigătoare la Roland Garros în 2008 şi fost numărul 1 mondial, s-a retras din tenis în 2016. Ea s-a căsătorit în acelaşi an cu Schweinsteiger, iar cuplul trăieşte acum la Chicago.
Ana Ivanovici a născut prima dată în martie 2018, un băiat căruia i-a pus numele Stefan.
Citește și: Rareș Bogdan pune tunurile pe Tăriceanu! ‘Aţi stat bot în bot cu PSD şi acum faceţi din amnezie o virtute’ .
We are bursting with love and happiness. Our boy got a little brotherpic.twitter.com/mO5x2YxqZs
— Ana Ivanovic (@AnaIvanovic) August 30, 2019
Comentează