Gabriela Firea: Dacă în mandatul meu ar fi fost o zi ce se întâmplă acum, ar fi fost miting în Piața Victoriei, ar fi venit peste mine în casă

Autor: Cristi Șelaru, Redactor

Publicat: 15-06-2021

Actualizat: 16-06-2021

Article thumbnail

Sursă foto: stiripesurse.ro

Fostul primar al Capitalei, Gabriela Firea, a vorbit despre mandatul lui Nicușor Dan la Primăria Capitalei și despre problemele pe care le întâmpină bucureștenii.

"Eu i-aș întreba pe fideliii domnului Orban dacă nu se simt deranjați de ce se întâmplă în București. Pentru că domnul Orban este autorul acestei coaliții. PNL va pierde puncte importante în Capitală.

Niciodată nu s-a întâmplat ce este acum. În ciuda oricăror disensiuni politice, serviciile de utilitate publică au avut continuitate. Dacă în mandatul meu ar fi fost o zi ce se întâmplă acum, ar fi fost miting în Piața Victoriei, ar fi venit peste mine în casă. ori, acei oameni care se revoltau, acum tac.

Deratizarea, dezinsecția, nu exista în anii anteriori ce se întâmplă acum", a spus Gabriela Firea.

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri