IMAGINI HALUCINANTE Patronul lui PAOK Salonic, echipa lui Răzvan Lucescu, a intrat cu ARMA, pe teren, în meciul suspendat, cu AEK Atena / VIDEO

Autor: Cristi Șelaru, Redactor

Publicat: 11-03-2018

Actualizat: 12-03-2018

Patronul grupării PAOK Salonic, Ivan Savvidis, a intrat pe teren la finalul meciului cu AEK Atena, având un pistol la cureaua pantalonilor. El a pătruns în teren după ce arbitrul a anulat golul marcat de Varela în minutul 90.

După ce oficiali de la PAOK şi fani au protestat faţă de anularea golului, jucătorii echipei AEK Atena au plecat la vestiare, la fel ca şi arbitrii.

Citește și: Acum s-a aflat! Ce operație a suferit relativ recent Nicoleta Luciu

Meciul a fost suspendat la nouă minute după finalul regulamentar din minutul 90.

Golul lui Varela a fost anulat la intervenţia unuia dintre asistenţi, pe motiv de ofsaid. Comisia de apel a Federaţiei Elene de Fotbal a anulat cele trei puncte retrase echipei PAK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, după incidentele de la meciul cu Olympiacos Pireu, astfel că formaţia din Salonic a putut avea spectatori în tribune.

Citește și: Micul Hagi a dat lovitura! Ce contract profitabil i-a obținut tatăl său .

 

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri