Manchester United și Fulham au remizat în etapa a 37-a din Premier Leaque, scor 1 - 1

ovidiublag.ro
premier leaque
Manchester United a remizat marți seara, pe teren propriu, cu Fulham, scor 1-1, în penultima etapă, a 37-a, din Premier League. Leicester se poate apropia la doar două puncte, dacă învinge pe Chelsea, conform mediafax.
Cavani a deschis scorul în minutul 15, din pasa lui Fernandes. Greenwood și Fernandes au mai ratat câte două ocazii până în minutul 76, când oaspeții au reușit să egaleze, prin Joe Bryan.
Manchester United are 71 de puncte, pe locul 2, fiind urmată în clasament de Leicester, cu 66 de puncte și un meci mai puțin jucat, dar care se poate apropia la doar 2 puncte, dacă învinge în deplasare la Chelsea, în cadrul aceleași etape.

Manchester United a remizat marți seara, pe teren propriu, cu Fulham, scor 1-1, în penultima etapă, a 37-a, din Premier League. Leicester se poate apropia la doar două puncte, dacă învinge pe Chelsea.