Nora miliardarului Dan Adamescu DEZVĂLUIE cum a fost RĂPITĂ

Autor: Gabriel Zamfirescu, Redactor

Publicat: 09-01-2017

Actualizat: 09-01-2017

Article thumbnail

Sursă foto: stiripesurse.ro

Ies la iveală noi amănunte uluitoare din viaţa norei miliardarului Dan Adamescu. Adriana Constantinescu a făcut dezvăluiri incredibile în direct la România TV despre cum s-a încercat răpirea ei de către unii oameni din statul român.

Alte detalii aici: Nora lui Dan Adamescu, ACUZAȚII GRAVE la adresa statului român. Ar fi încercat să o răpească

Aceasta a povestit totul cu lux de amănunte. "Un bărbat cu cagulă pe cap m-a prins în braţe. M-am luptat cu el. A venit un alt bărbat. Am strigat după ajutor. S-au auzit strigătele mele disperate. Un taxi s-a oprit. O doamnă dintr-un taxi a făcut poză maşinii. Nu mi-a furat nimic. Aveam cheia e la maşina mea, aveam cercei la urechi.", a spus Adriana Constantinescu.

Citește și: Tinerii fac SEX după doar 10 mesaje / STUDIU

Mai mult, femeia spune că nu a primit ajutor din partea statului român. "Le-am spus să mă pună în baza de date. Să fiu protejată. E suspect că am fost atacată la grădiniţă. Statea acolo, a fugit după mine. E ca în filme. Nici poliţiştii nu credeau.", a mai spus Adriana Constantinescu.

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri