Imagini parcă desprinse din filme în Capitală. Clienţii Mall Băneasa au surprins, duminică, imagini cu apă care curge din tavan şi inundă zona din faţa mai multor magazine. Cel mai probabil, este vorba despre o ţeavă care s-a spart.
Clienţii Mall Băneasa au surprins, duminică, imagini cu apă care curge din tavan şi inundă zona din faţa mai multor magazine. Cel mai probabil, ieste vorba despre o ţeavă care s-a spart.
Apa curge şiroaie din tavan, iar într-o parte acesta s-a deteriorat.
”Curge apă din mall”, se aude o persoană spunând, în timp ce cineva, probabil angajat al galeriei, cere să nu se mai filmeze.
Cel mai probabil, incidentul a fost produs de o ţeavă care s-a spart.
Imagini postate pe reţelele de socializare arată cum un stand cu mărţişoare este mutat, pentru ca apa să du-l strice.
Până la ora transmiterii acestei ştiri, reprezentanţii Mall Băneasa nu au transmis un punct de vedere cu privire la ce s-a întâmplat.
Comentează