VIDEO - Ce vor face Dragnea, Grindeanu și Tăriceanu de Revelion: Vă las să aflați pe surse

Autor: Lucian Negrea, Reporter

Publicat: 30-12-2016

Actualizat: 30-12-2016

Article thumbnail

Sursă foto: stiripesurse.ro

Anul Nou se apropie cu pași repezi, iar liderii politici se pregătesc de petrecere. Liviu Dragnea a spus că el va sta pe medicamente, pentru că este răcit, în timp ce Tăriceanu a spus că va lăsa jurnaliștii să afle pe surse unde va petrece noaptea dintre ani.

”O primă informație pe care v-o putem oferi, este că nu-l vom face împreună. Eu voi avea un Revelion foarte liniștit, pentru că sunt pe medicamente sunt foarte răcit, dar de duminică, de pe 1 ianuarie începem discuțiile pe formarea Guvernului”, a spus Liviu Dragnea

Premierul desemnat, Sorin Grindeanu a spus că va face Revelionul în famile. ”Voi face Revelionul la Timișoara, acasă, cu familia”, a spus Grindeanu.

În schimb, Călin Popescu Tăriceanu nu a vrut să spună ce va face de Revelion. ”Eu mă mai gândesc, vă las să aflați pe surse”, a spus Tăriceanu.

 

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri