FCSB a pierdut meciul amical împotriva Chindiei Târgoviște, scor 3-6

FCSB a disputat sâmbătă, în Baza Sportivă FCSB, un meci şcoală împotriva celor de la FC Chindia Târgovişte, încheiat cu scorul de 6-3 pentru echipa pregătită de Viorel Moldovan, informează News.ro.

Pentru Chindia au marcat Andrei Burlacu (2), Andrei Dumiter (2), Andrei Şerban şi Franck Yameogo.

De partea cealaltă, pentru FCSB au înscris Ioan Hora, Harlem Gnohere şi Marko Momcilovic.

Jocul a fost împărţit în două reprize de câte 60 de minute, Bogdan Vintilă şi Viorel Moldovan rulând toţi jucătorii pe care i-au avut la dispoziţie.