Femeia care a căzut de la etajul 11 al Palatului Administrativ din Satu Mare a murit

Autor: Ioana Necula, Redactor

Publicat: 31-08-2020

Actualizat: 31-08-2020

Article thumbnail

Sursă foto: Linkdin

Femeia care a căzut, luni după-amiază, de la etajul 11 al Palatului Administrativ din Satu Mare, a decedat în urma traumatismelor grave pe care le-a suferit, în cauză fiind efectuată o anchetă, potrivit Agerpres.

Reprezentanţii Spitalului Judeţean de Urgenţă au precizat că femeia în vârstă de 21 de ani a suferit traumatisme foarte grave în urma căderii de la înălţime. Ea a fost îndelung supusă manevrelor de resuscitare, însă nu a răspuns acestora, fiind declarat decesul.

Citește și: Raluca Turcan îi răspunde prin ricoșeu lui Rareș Bogdan: 'Vedem demagogie și oportunism politic'

Potrivit Inspectoratului de Poliţie Judeţean Satu Mare, la ora 15,30 Poliţia a fost sesizată prin apel la numărul unic de urgenţă 112 cu privire la faptul că o persoană a căzut de la etajul 11 al Palatului Administrativ.

"La faţa locului s-a deplasat o echipă operativă care face verificări cu privire la împrejurările în care s-a produs evenimentul", a precizat sursa citată.

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri