Și-a părăsit soțul condamnat în dosarul Gala Bute și a demisionat de la Antena 1 pentru iubitul miliardar: Ce spune vedeta plecată în Franța

Autor: Cristi Șelaru, Redactor

Publicat: 01-06-2018

Actualizat: 01-06-2018

Article thumbnail

Sursă foto: cancan.ro

Exploziv! Celebra prezentatoare de știri care a plecat cu demisie de la Antena 1, Anca Lungu, a declarat, în exclusivitate pentru revista VIVA, că e liniștită!

Liniștea care a cuprins familia Ancăi e cu atât mai explozivă, cu cât vedeta a anunțat că se simte ca într-o vacanță continuă. Liniștita vedetă a mai adăugat că în București nu era atât de liniștită, dar că la Nissa este liniștită!

Citește și: Schimbare de proporţii la Antena 1: O fostă vedetă ProTV va prezenta Observatorul de week-end

Liniștitor este și faptul că prezentatoarea a spus că nu are de gând să se întoarcă prea curând pe ecranele televizoarelor noastre.

Întrebată de VIVA cine e misteriosul domn miliardar care o liniștește atât de mult la Nissa, Anca a ales să accentueze și mai mult taina și să ne fiarbă la foc mic, neliniștindu-ne, astfel. (Desigur, e vorba de o iubire mare-mare, cum numai la Nissa se poate întâmpla, pentru că-n altă parte ar fi mai urâțel să iubești liniștit.)

„Cred că destinul îți aduce în cale oamenii potriviți la momentul potrivit. E posibil ca planurile tale să difere, să crezi că ești nepregătit, până când întâlnești omul care îți spulberă toate îndoielile”, a zis, liniștită, vedeta Antena 1.

Dar Anca nu a fost atât de liniștită toată viața. Ea a mai fost și neliniștită, din când în când. La un moment dat, era atât de neliniștită încât s-a căsătorit cu Ștefan Lungu, fostul consilier al Elenei Udrea, care a fost și el acuzat de unele neliniști în dosarul "Gala Bute", acolo unde a fost condamnat la un an şi şase luni de închisoare cu suspendare. Doi neliniștiți, era clar că Anca și Ștefan n-au putut să rămână foarte mult timp împreună, astfel că au decis să pună capăt căsniciei lor.

Dacă e să ne gândim că și Ștefan, și Anca și-au refăcut viețile (ambii au fost căsătoriți de două ori), atunci să ne liniștim!

Mai ales că liniștita prezentatoare a zis că nu ne lasă la greu, ci c-o să fie corespondent de la Nissa pentru Antena 1, între două alăptări și alte două schimbări de scutece.

 

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri