SCANDAL la procesul lui Liviu Dragnea: DEMISIA! DEMISIA!

Autor: Lucian Negrea, Reporter

Publicat: 28-03-2017

Actualizat: 28-03-2017

Article thumbnail

Sursă foto: Inquam Photos / Octav Ganea

Președintele PSD, Liviu Dragnea, se află la Înalta Curte de Casație și Justiție, acolo unde se judecă dosarul în care este acuzat de abuz în serviciu.

Citește și: Dragnea, în fața JUDECĂTORILOR: Un nou termen în dosarul său de instigare la abuz în serviciu

În sala de judecată, Liviu Dragnea nu a avut liniște. O femeie a venit să asiste la proces, iar în momentul în care Liviu Dragnea a intrat în sală, femeia s-a dus apropiat de liderul PSD.

Conform Antena 3, femeia i-a zis de mai multe ori lui Liviu Dragnea ”Demisia! Demisia!”, iar până la urmă a fost escortată din sala de judecată de către jandarmi.

Femeia, care avea o insignă pe care scria “#Rezist”, a fost văzută de jandarmul care asigura paza, fiind scoasă afara în timp ce a fost ameninţată cu amenda maxima.

Femeia nu avea nicio calitate în procesul lui Liviu Dragnea, ea fiind un simplu protestatar.

content-image

Sursa FOTO: News.ro

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri