Scandal TOTAL! Celebrul protestatar Marian Ceaușescu a mers la TELEVIZIUNE peste Ecaterina Andronescu - VIDEO

Autor: Redactia Stiripesurse.ro

Publicat: 17-04-2019

Actualizat: 18-04-2019

Article thumbnail

Sursă foto: stiripesurse.ro

Protestatarul Marian Moroșanu, zis Ceaușescu, a așteptat-o pe Ecaterina Andronescu, ministrul Învățământului, când a ieșit de la televiziune. El a întrebat-o pe Ecaterina Andronescu de ce PSD nu a construit școli și grădinițe moderne astfel încât elevii să nu mai moară, așa cum a fost un caz recent în România.

Citește și: Guvernul pakistanez o dă de gol pe Viorica Dăncilă: România va 'importa' peste 500.000 de muncitori pakistanezi în acest an

„Vreau să o întreb câți copii mai trebuie să moară pentru ca PSD să construiască școli și grădinițe civilizate”, și-a început filmarea Marian Ceaușescu.

Când a încercat să-i ofere un răspuns Marian Ceaușescu i-a spus: „Mințiți frumos!”

„Să vă fie rușine!”, i-a mai spus Ecaterina Andronescu.

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri