Un băiat de doar 16 ani, din județul Ialomița, a murit din cauza Covid-19. Acesta nu era vaccinat și prezenta comorbidități.
Un băiat de doar 16 ani, nevaccinat, a murit din cauza Covid-19
Explorează subiectul
Articole Similare

561
Moarte fulgerătoare într-un spital privat: Asistentă de 23 de ani, găsită moartă în timpul turei
561

36
MedLife a încheiat 2025 cu pierderi de aproape 4 milioane lei, pe fondul fluctuațiilor valutare
36

32
Studiu: Activitatea fizică în timpul chimioterapiei îmbunătățește calitatea vieții femeilor cu cancer de sân
32

1.334
Frica de îmbătrânire poate lăsa urme în corp: Un nou studiu dezvăluie impactul surprinzător asupra sănătății
1.334

3.557
VIDEO Un nou trend bizar face ravagii pe rețelele sociale, promițând o metodă de a păcăli foamea
3.557

2.790
Boala care face ravagii - Un singur antibiotic a mai rămas eficient
2.790

146
Alexandru Rafila, despre lupta împotriva diabetului: "Prin educație, prevenție și vaccinare putem reduce semnificativ impactul asupra sănătății publice"
146

198
Medicul Anca Hâncu, despre postul intermitent: "Funcţionează doar dacă în perioada aceea în care mănâncă nu consumă orice"
198

567
Medic nutriționist: "Covrig nu înseamnă foarte mult carbohidrat / Pufuleţii sunt exemplu de aliment ultraprocesat"
567

157
Medicul Anca Hâncu, despre post: Greşeala majoră pe care o face multă lume este că nu mai mănâncă nimic de origine animală, dar este foarte greu să înlocuieşti proteina
157

87
Medicul Anca Hâncu, despre noul ghid de nutriţie american: Primul mesaj clar al lor a fost şi este să mâncăm alimente reale, adică au deschis practic un război către alimentele ultraprocesate
87

1.757
Când cineva reușește să oblige moartea să mai aștepte…
1.757

41
Scade numărul cazurilor de gripă și infecțiilor respiratorii – ultimele date de la INSP
41

















Comentează