• cea mai rapidă sursă de informaÈ›ii È™i È™tiri
  • experienÈ›a premium fără reclame sau întreruperi
  • în fiecare zi,cele mai noi È™tiri, exclusivități È™i breaking news
DESCARCÄ‚ APLICAÈšIA: iTunes app Android app on Google Play

Arsenal a obținut a zecea victorie consecutivă în toate competițiile, după ce a învins Leicester, scor 3-1

fotbal tv

Formaţia Arsenal Londra a învins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, echipa Leicester City, în etapa a IX-a a campionatului Angliei, obţinând a zecea victorie consecutivă în toate competiţiile, scrie news.ro.

Aubameyang a marcat de două ori, în minutele 63 şi 66, celălalt gol fiind reuşit de Ozil, în minutul 45,

Leicester a punctat prin autogolul lui Bellerin, în minutul 31.

ÃŽn clasament, Arsenal este pe locul 4, cu 21 de puncte, iar Leicester pe 11, cu 12 puncte.