ATENȚIE, IMAGINI ȘOCANTE Două femei și doi bărbați sunt implicați într-un accident mortal: Intervine elicopterul SMURD, un Drum Național e BLOCAT

Autor: Cristi Șelaru, Redactor

Publicat: 26-06-2020

Actualizat: 26-06-2020

UPDATE

Un bărbat de 34 de ani, cu politraumatisme, a fost transportat cu elicopterul la Spitalul Floreasca din Bucureşti.

Unul dintre şoferi nu a putut fi salvat, fiind vorba despre un bărbat de 58 de ani.

Au mai fost rănite două femei, de 64 şi 70 de ani.

Știrea inițială

O persoană a murit și trei au fost rănite într-un accident produs vineri seara în Ialomița, după ce două mașini s-au ciocnit. Traficul este blocat.

Conform Poliției Ialomița, accidentul s-a produs pe DN 2A, la intrare în orașul Urziceni, scrie mediafax.ro.

Citește și: Dialog spumos între avocata lui Liviu Dragnea și Marian Ceaușescu: ‘Nu fugiți!’, ‘Eu nu fug, plec!’

În accident au fost implicați cei doi șoferi, bărbați, și două femei, conform ISU Ialomița.

Cei doi șoferi au rămas prinși între fiarele contorsionate ale mașinilor și au fost eliberați cu greu.

Citește și: Silviu Mănăstire spulberă anchetele lui Tolontan referitoare la mafia care acționează în colaborare cu Poliția Locală Sector 4: ‘Pistol cu apă’

Unul dintre șoferi nu a putut fi salvat, având leziuni incompatibile cu viața.

Cel de-al doilea, rănit grav, dar conștient, a fost predat elicopterului SMURD să fie dus la Spitalul de Urgență Floreasca.

Cele două femei, ambele aflate într-una dintre cele două mașini, au fost și ele rănite, dar sunt conștiente și sunt duse la Spitalul din Urziceni.

Citește și: Rareș Bogdan dă semnalul: E momentul! .

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri