Coloana sonoră a filmului `Piraţii din Caraibe`, la Congresul TSD. Dragnea: La cum ne hăituiesc aştia, chiar că parcă suntem piraţi

Autor: Denisa Miron, Colaborator

Publicat: 12-11-2017

Actualizat: 12-11-2017

Fragmente din coloana sonoră a filmului "Piraţii din Caraibe", au marcat, duminică, la Congresul TSD, pauzele dintre discursurile liderilor, ceea ce l-a determinat pe preşedintele partidului Liviu Dragnea să îl întrebe pe şeful tinerilor social-democraţi cum de a făcut această alegere, tot Dragnea fiind cel care a găsit şi justificarea.

Rusia propune UNIREA României cu Moldova: O singură CONDIȚIE trebuie îndeplinită

Coloana sonoră a filmului "Piraţii din Caraibe' a putut fi auzit duminică la Congresul TSD de la Romexpo, între discursurile liderilor partidului.

La fel sa întâmplat şi în momentul în care la tribuna Congresului a fost invitat Liviu Dragnea, care şi-a început discursul întrebându-l pe liderul organizaţiei de tineret Gabriel Petrea: "Gabi, cum ai ales muzica asta?".

Cel care a dat răspunsul a fost tot Dragnea: "La cum ne hătuiesc aştia, chiar că parcă suntem piraţi".

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri