FOTO | Trafic blocat pe DN 17, după un accident între două BMW-uri. Doi copii și doi adulți au ajuns la spital

Autor: Florin Pușcaș

Publicat: 05-08-2023

Actualizat: 05-08-2023

Article thumbnail

Sursă foto: oradesibiu.ro

Doi adulţi şi un copil sunt transportaţi la spital, sâmbătă seară, în urma unui accident în care au fost implicate trei autoturisme şi care a avut loc pe DN 17, în judeţul Suceava. Traficul rutier este blocat complet.

Accidentul s-a produs pe DN 17, la intrarea în localitatea Ilişeşti dinspre Suceava, fiind implicat trei autovehicule, notează news.ro.

Potrivit ISU Suceava, au intervenit pompierii militari cu o autospecială pentru descarcerare şi două ambulanţe SMURD (B2 şi TIM).

În urma accidentului, doi adulţi şi un copil sunt transportaţi la spital pentru investigaţii suplimentare şi tratament de specialitate.

Traficul rutier este blocat pe ambele sensuri.

content-image

content-image

Google News
Explorează subiectul
Comentează
Articole Similare
Parteneri