Remiză pentru Răzvan Marin în faţa echipei lui Radu Drăguşin - Ultimul gol, marcat în minutul 90+9

Răzvan Marin

Formaţia Cagliari, la care joacă Răzvan Marin, a remizat, duminică, în deplasare, scor 1-1, cu echipa Salernitana, la care este legitimat Radu Drăguşin, într-un meci din etapa a XXXVI-a a campionatului Italiei, potrivit news.ro.

Marin a intrat pe teren în minutul 59, în timp ce Drăguşin a fost rezervă.

Pentru Salernitana a marcat Simone Verdi, în minutul 68, din penalti. Cagliari a egalat în minutul 90+9, prin Altare.

Alte rezultate din Serie A:

Spezia – Atalanta 1-3

Au marcat: Verde ’30 / Muriel ’16, Djimsiti ’73, Pasalic ‘87

La Atalanta, Valentin Mihăilă a intrat pe teren în minutul 90+2

Venezia – Bologna 4-3

Au marcat: Henry ‘4, Kiyine ’19, Aramu ’78 (penalti), Johnsen ‘90+3 / Orsolini ‘45+2, Arnautovic ’55, Schouten ‘68

Partida Verona – AC Milan are loc tot duminică, iar confruntarea Fiorentina – AS Roma se va disputa luni.