Traian Băsescu face turul ţării: De ce va merge fostul preşedinte la Arad

Autor: Gabriel Zamfirescu, Redactor

Publicat: 18-05-2016

Actualizat: 18-05-2016

Article thumbnail

Sursă foto: hotnews.ro

Fostul preşedinte al României, Traian Băsescu, va efectua, vineri, o vizită la Arad, pentru a se întâlni cu candidaţii arădeni ai Partidului Mişcarea Populară, a anunţat, miercuri, într-o conferinţă de presă, Samuel Caba, candidatul PMP la Primăria municipiului Arad. Potrivit sursei citate, cu ocazia acestei vizite, Traian Băsescu se va întâlni cu reprezentanţii organizaţiei PMP Arad, conform Agerpres.

 

'Preşedintele Băsescu vine special la Arad pentru a mă susţine în campania electorală pentru funcţia de primar al municipiului Arad şi de asemenea pentru a-şi exprima susţinerea pentru toţi ceilalţi candidaţi ai PMP angrenaţi în campania electorală pentru alegerile locale din 5 iunie a.c.', a mai spus Samuel Caba.

 

Cu ocazia vizitei la Arad, preşedintele Băsescu va susţine o conferinţă de presă, de la ora 15,00, la sediul partidului.

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri