VIDEO Alexandru Cumpănașu, ANUNȚ de ultimă oră la TV: 'Nu se pune problema să existe un deces în această familie'

Autor: Cristi Șelaru, Redactor

Publicat: 06-08-2019

Actualizat: 06-08-2019

Article thumbnail

Sursă foto: Facebook

Alexandru Cumpănașu, unchiul Alexandrei, fata sechestrată, violată și ucisă de criminalul din Caracal, Gheorghe Dincă, a anunțat că, în familia nepoatei sale nu va fi, deocamdată, nici o înmormântare.

Citește și: Silviu Mănăstire pune tunurile pe USR-PLUS! Ce are în comun Alianța 2020 cu partidul lui Gabriel Oprea

Președintele CNMR spune că a vorbit cu părinții Alexandrei și au decis împreună ca să nu facă nici un pas, până când nu vor primi rezultatele contraexpertizei din străinătate, pe care au cerut-o după ce INML a spus că rămășițele găsite în butoiul din curtea lui Dincă sunt ale Alexandrei.

Citește și: Ieșire scandaloasă a unui fost candidat USR, în legătură cu cazul de la Galați: ‘Panarama aia mică și-a tras-o până a rupt-o ăla’

"Nu considerăm că Alexandra este moartă, până nu va apărea cadavrul, nu vor crede că este decedată, așa cum nici eu nu cred.

Dar noi, dacă așa simțim, nu credem și atunci nu se pune problema să existe un deces în această familie.

Ce să înmormântăm, niște dinți?

Am certitudinea că a fost arsă de Dincă?", a declarat Alexandru Cumpănașu.

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri