Claudiu Keşeru a înscris un gol pentru Ludogoreţ în meciul cu echipa lui Firţulescu, Slavia Sofia

Claudiu Keșeru

Fotbalistul echipei Ludogoreţ Razgrad, Claudiu Keşeru, a înscris un gol în meciul câştigat, duminică, în deplasare, cu scorul de 2-0, în faţa formaţiei Slavia Sofia, în etapa a XV-a a campionatului Bulgariei, anunță news.ro.

Keşeru, care a intrat pe teren în minutul 62, a marcat în minutul 65. Celălalt gol a fost înscris de Santana ’82.

La gazde, Dragoş Firţulescu a jucat până în minutul 59.

Ludogoreţ este lider în clasament, cu 32 de puncte, în timp ce Slavia este pe ultimul loc, cu nouă puncte.