Fosta glorie a FC Barcelona, Xavi Hernandez, s-a vindecat după infectarea cu coronavirus

Autor: Cătălin Lupășteanu

Publicat: 30-07-2020

Actualizat: 30-07-2020

Article thumbnail

Sursă foto: Facebook xavi

Fosta glorie a FC Barcelona Xavi Hernandez a anunţat, miercuri, pe reţelele de socializare, că s-a vindecat de coronavirus şi şi-a reluat activitatea de antrenor al echipei Al-Sadd din Qatar.

Citește și: Ancheta colosală a drogurilor pierdute în mare a COSTAT statul român 3,5 milioane de lei - Bunurile găsite de anchetatori pentru valorificare

"Vă mulţumesc foarte mult pentru toată grija şi mesajele pe care le-am primit în aceste zile. Vreau să împărtăşesc cu voi că m-am recuperat şi m-am întors acasă cu familia şi la echipă", a scris el, pe Instagram.

Citește și: Secretul 'BUNĂSTĂRII' agenților pe sub nasul cărora a trecut cocaina pierdută în Marea Neagră - Unul făcea până la 80.000 de lei din jocuri de noroc

La 25 iulie, el a dezvăluit că a fost testat pozitiv cu noul coronavirus.

Xavi Hernandez a ratat meciul echipei sale de sâmbătă, cu Al-Khor (2-1), primul după mai bine de patru luni de pauză din cauza pandemiei de coronavirus.

Citește și: Șefii Grupului Naval Sulina, cei datori să supravegheze ce intră din Marea Neagră, SCAPĂ 'basma curată' în dosarul drogurilor pierdute în larg

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri