Keşeru a înscris două goluri pentru Lugodoreţ în campionatul Bulgariei. În acelaşi meci, Cosmin Moţi a fost integralist

Claudiu Keșeru

Fotbalistul echipei Ludogoreţ Razgrad, Claudiu Keşeru, a înscris două goluri în meciul câştigat, duminică, în deplasare, cu scorul de 3-0, în faţa formaţiei ŢSKA 1948 Sofia,, în erapa a XII-a a campionatului Bulgariei.

Keşeru a marcat în minutele 45 şi 78. Celălalt gol a fost înscris de Tchibota ’65, potrivit news.ro.

Claudiu Keşeru a jucat până în minutul 85, iar Cosmin Moţi a fost integralist la Ludogoreţ.

Echipa românilor este lider în clasament, cu 26 de puncte, în timp ce ŢSKA 1948 Sofia este pe patru, cu 19 puncte.