Mbappe: Ne-am luptat din toate puterile / Neymar: Înfrângerea face parte din sport, am făcut tot ce am putut

Autor: Cătălin Lupășteanu

Publicat: 24-08-2020

Actualizat: 24-08-2020

Article thumbnail

Sursă foto: www.goal.com

Atacantul Kylian Mbappe a notat pe Instagram, după înfrângerea suferită de PSG în finala Ligii Campionilor, scor 0-1 cu Bayern Munchen, că el şi colegii săi au luptat din toate puterile, potrivit news.ro.

“Dezamnăgit că nu încheiem sezonul cu cea mai frumoasă recompensă, dar asta este viaţa. Ne-am luptat din toate puterile. Felicitări lui Bayern. Şi mă mulţumesc mult vouă pentru susţinere pe durata acestei aventuri”, a scris Mbappe.

Citește și: CAB îl LOVEȘTE în plin pe Liviu Dragnea - Încarcerea sa este una perfect legală iar el rămâne în spatele gratiilor

Pe Twitter, Neymar a notat şi el că PSG a făcut totul: “Înfrângerea face parte din sport. Am făcut tot ce am putut, am luptat până la final. Vă mulţumesc pentru susţinere şi afecţiune. Felicitări lui Bayern”.

Formaţia Bayern Munchen a învins, duminică, la Lisabona, echipa Paris Saint-Germain, scor 1-0, şi a câştigat Liga Campionilor pentru a şasea oară în istorie.

Google News
Comentează
Articole Similare
Parteneri